Prawo jazdy - kuznicaszkola.pl

Charlie Chaplin w centrum Legionowa?

Drewniana rzeźba stanęła na legionowskim rynku, przedstawia ona naszego lokalnego patrona Miejskiego Ośrodka Kultury. W tym roku mija 40. rocznica śmierci aktora, ponadto mija już 40 lat od kiedy istnieje nasz ośrodek kultury. Charlie Chaplin jako patron prezentuje się muszę przyznać zjawiskowo, drewniany wizerunek komika został w całości sfinansowany przez MOK. O utworzenie pomnika od lat zabiegał dyrektor placówki Zenon Durka.

Praca biurowa - sekretarka

Przyjmiemy do biura szkoły prawa jazdy sekretarkę. Praca w godzinach popołudniowych.

Literatura przedmiotu na temat ochroniarstwa

Z poniższej literatury dowiesz się wiele na temat ochroniarstwa

Bibliografia objaśniająca techniki ochorniarskie

Czy wiesz, że możesz się sam dokształcić z technik ochroniarstwa? Możesz to zrobić dzięki dostępnej literaturze

27 Finał WOŚP

13 stycznia 2019 roku - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pomaganie jest dziecinnie proste! Zachęcamy do wsparcia Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Składamy Życzenia na Święta od całej firmy Kuźnica Szkoła

Korepetycje powiązane z nauczaniem kierowców w praktyce

Jak uczyć kierowców? To temat naszego szkolenia.

Wiedza powiązane z prawem ruchu drogowego dla nowicjuszy

Szkolenie z prawa o ruchu drogowym.

Kształcenie ze szkolenia kierowców - jak uniknąć błędów

Jakich błedów należy unikać podczas szkolenia kierowców? Tego dowiesz się właśnie na tym szkoleniu.